про нас|виставки|зміст|Direct Mail

3. Оборудование и инструмент для производства мягкой мебели (обладнання та інструмент для виробництва м'яких меблів)АТОН СЕРВІС, ТОВ

Як система аспірації від «Атон сервіс» дозволила компанії «Грейд» працювати ефективніше


Текст Руслан Борилюк, директор з виробництва ТОВ «Грейд Плюс»Компанія «Грейд» працює на вітчизняному меблевому ринку майже 20 років. Ми займаємося виробництвом корпусних меблів з ДСП, основний асортимент продукції – кухні, столи, меблі для вітальні, комоди. Виготовляємо також меблеві фасади. Можемо сказати, що за ці роки «Грейд» завоював репутацію потужного і надійного виробника: ми постачаємо свою продукцію в наймасштабніші торговельні мережі України, маємо партнерів в більш ніж 50 країнах світу і успішно працюємо на цих ринках.  

Наше підприємство має декілька виробничих майданчиків, що розташовані в Київській та Полтавській областях. З самого початку створення компанії була зроблена ставка на комплектацію виробництва високотехнологічним сучасним обладнанням провідних європейських фірм. Зараз парк виробничого обладнання «Грейд» налічує центри з ЧПК, центри для розкрою плитних матеріалів, сучасні крайколичкувальні верстати.   

Від стружкопилесосів до аспіраційної установки PJF виробництва «Атон сервіс»  


Виробничі майданчики компанії «Грейд» облаштовані різними аспіраційними системами. Спочатку, як і більшість українських підприємств, ми використовували звичайні стружкопилесоси вітчизняних виробників. При модернізації виробництва на окремих ділянках були встановлені централізовані установки з очищенням фільтрів віброструшуванням від різних українських виробників.  

У 2019 році на підприємстві був запланований новий етап модернізації одного з цехів, і ми звернулися до декількох вітчизняних компаній, що спеціалізуються на проектуванні та виробництві централізованих систем аспірації. В результаті вибір був зроблений на користь пропозиції компанії «Атон сервіс».  

Скажу відверто: вибір був нелегким – бентежила вартість обладнання. Та в той же час дуже приваблювало технічне рішення, що запропонували інженери «Атон сервіс»: по-перше, сучасна система очищення фільтрів, по-друге, можливість розділити відходи ДСП та ПВХ, і головне – це виконання технічних вимог виробників обладнання до системи аспірації, що прописані в Layout будь-якого сучасного верстата.  

Минув рік з дати підписання контракту з компанією «Атон сервіс». Виговлення аспіраційної установки і всі монтажні роботи були виконані в строк і навіть з випередженням графіка, незважаючи на складнощі, що виникли при монтажі системи повітропроводів при працюючому обладнанні. Довелось встановлювати нову систему, запускати її і в той же час демонтувати старі повітроводи. Та спеціалісти «Атон сервіс» впевнено впоралися із завданням.       

Співпраця з «Атон-Сервіс»: результат перевершив наші очікування  

Робота з фахівцями компанії «Атон сервіс» була дійсно цікавою. Дуже скрупульозний підхід до вирішення поставленого завдання передбачає безліч запитань і постійний обмін інформацією. Багато в чому ми довірилися досвіду і знанням фахівців компанії. Результат перевершив наші очікування.  

Чому ми вважаємо, що аспіраційна установка PJF – то для нас був вдалий вибір? Тут декілька факторів. Система очищення фільтрів імпульсом стисненого повітря дозволяє не зупиняти обладнання для обслуговування самої установки. В той час як системи з очищенням віброструшуванням вимагають зупинки всього устаткування заради циклу очищення аспіраційної установки мінімум 4 рази в день по 20 хвилин, інакше спостерігається зниження параметрів роботи таких установок. Ми переконалися, що в нашому випадку це неприпустимо. Установка від «Атон сервіс» заощадила нам робочий час, дала можливість звільнити виробничі площі від стружкопилососів і використати звільнені площі для виробництва додаткової продукції, і, головне, надала нам впевненості у використанні працездатності нашого сучасного обладнання на повну потужність.  

Завдяки рішенням від «Атон сервіс» на 100% виконані технічні вимоги постачальників меблевого обладнання до системи аспірації. Це дозволило нам підвищити якість нашої продукції. У цехах стало набагато чистіше і немає проблем з охороною праці. Час на прибирання та обслуговування верстатів скоротився в рази, а це, як розумієте, дає змогу випускати більше продукції. Така особливість нової аспіраційної системи, як розподіл відходів ПВХ і ДСП, дозволяє здавати вторсировину на приймальні пункти.  

Трапилась у нас нагода перевірити і роботу сервісної служби «Атон сервіс». У зимовий період, коли температура повітря опустилася до -28С, було кілька збоїв у роботі аспіраційної установки. По-перше, ми отримали повну консультацію, що робити, незважаючи на святкові дні, по-друге – проблема була усунена у найкоротший термін із заміною вузлів без зупинки виробничого циклу, що для нас дуже важливо.   

Позитивний досвід роботи – запорука нових проектів  

Важливість правильного вибору системи аспірації ми оцінили, порівнюючи наявні системи на різних виробничих майданчиках свого підприємства. Ми завжди розуміли необхідність аспірації для нашого виробництва, але ось її рівень, функціональність – такі знання приходять з досвідом, особливо, коли є можливість порівняти роботу різних технологій аспірації. Робота обладнання та технічні ідеї від компанії «Атон сервіс» затвердили нас в правильності рішення інвестувати у прогресивну аспіраційну систему.   Ми закупили нове обладнання і плануємо провести модернізацію наших інших виробничих майданчиків – це стосується, звісно, і встановлення нової аспірації. Маючи позитивний досвід роботи з компанією, починаєш довіряти її спеціалістам. Якщо перший раз, зупинив свій вибір на компанії «Атон сервіс», ми спиралися на відгуки інших підприємств, портфоліо об’єктів, розміщених на сайті компанії, то після складної і плідної роботи з інженерної групою «Атон сервіс» ми можемо оцінити рівень запропонованих технічних рішень. Крім того, ми впевнені, що реалізовані вони будуть якісно та в запланований термін. Ми задоволені співпрацею з новим партнером і, гадаю, продовжимо роботу з компанією «Атон сервіс».
Бровари
бул. Незалежності, 53
тел. (044) 586 5986, (044) 592 1070
e-mail: info@aton-service.com.ua
http://www.aton-service.com.ua

Меблевий Майстер

Швейні машини, голки до швейних машин
Черкаси
вул. Смілянська, 140
тел/факс. (0472) 55 5340
(0472) 55 5350
E-mail: sale@mm.ck.ua
http://www.mm.ck.ua

ПКФ Солий, ООО

Швейные машины для производства мебели JUKI, ANKAI, LONGSEW
Оборудование раскройное: дисковые, сабельные, ленточные, отрезные линейки Hoffman, Mayer, Dayang
Промерочные-браковочные машины Hoffman
Стол пневматический для мебели Hoffman
Иглы Groz-Beckert
Приспособления, запасные части, расходные материалы
61001, Харьков
ул. Ш.Руставели, 2
тел. (057) 732 3771
732 9438, 719 1674
факс. (057) 754 3481
E-mail: soliy@soliy.com.ua
http://www.soliy.com.ua
Киевский филиал:
04073, Киев
ул. Семена Скляренко, 5
тел: (044) 223 9 233
факс: (044) 463 9 460
E-mail: info.savatex@gmail.com

Ротонди-Укр, ООО

Швейное оборудование, пневматические столы, настилочные и раскройные машины, запчасти, иглы.
Официальный представитель DUERKOPP ADLER (Германия), JUKI (Япония), ZOJE (Китай), REXEL (Польша).
04111, Киев
ул. Д. Щербаковского, 37
тел. (044) 451 6709, 502 5774
факс. (044) 502 5774
E-mail: rotondi@rotondi.com.ua
http://www.rotondi.com.ua

Сентіо, ТОВ

Обладнання для виробництва м`яких меблів
Розкрійне обладнання та швейні машини
80109, Львівська обл.
Червоноград, а/с 6
тел. (067) 675 1995
(067) 673 1351
E-mail: sentio@meta.ua
http://www.sentio.com.uaОборудование и инструмент для производства мягкой мебели, швейные машины для производства мягкой мебели, раскройное оборудование, Обладнання та інструмент для виробництва м'яких меблів, швейні машини для виробництва м'яких меблів, розкрійне обладнання